Adobe Acrobat XI

Adobe Acrobat XI

Adobe Acrobat XI ‘tablet dostu’ özelliğiyle öne çıkıyor!

Adobe Acrobat XI ile ofis hayatı artık çok daha kolay 

Mobil kabiliyetleri artıran yeni Acrobat XI, hem günlük bilgi kullanıcılara hem de IT profesyonellerine büyük kolaylıklar getiriyor. Bilgi çalışanları, Acrobat XI sayesinde herhangi bir cihaz üzerinden, herhangi bir belge ile çok daha verimli şekilde çalışabilecekler.

Adobe® Systems Incorporated, doküman yönetiminde karşılaşılan zorlukları aşmaya yardımcı olacak yeni ve güçlü bir çözüm olan Adobe Acrobat® XI’i piyasaya sürdü. PDF’leri düzenleme ve Microsoft Power Point’e aktarma özelliklerine de sahip olan yeni Acrobat XI, diğer yandan tablet dostu özelliğiyle de dikkat çekiyor. Yeni Acrobat XI’in IT departmanları açısından kolaylıklar getirecek özellikleri arasında ise Microsoft Office ve SharePoint entegrasyonlarının basit şekilde yapılabilmesi, uygulama sanallaştırması, düşük maliyet ve yatırımın hızla geri dönüşünün sağlanması bulunuyor.

Mobil kabiliyetler artıyor…

Bu sürümde piyasaya sürülen ürünler ise şöyle: Acrobat XI Pro, Acrobat XI Standard ve Adobe Reader® XI. Kullanıcılar, Adobe Acrobat XI’ın yeni, geliştirilmiş özellikleri ve işlevselliğiyle artık;

*  PDF dosyaları düzenlemesini, paragraf, resim ve obje geliştirmesini sadece tıklayarak ve yeni Edit Text ve Görüntü aracını kullanarak yapabilecekler.
*  PowerPoint, Word veya Excel dosyalarını PDF belgeleri olarak kaydedebilecek ya da tekrar yazmaya gerek kalmadan parça parça ya da tüm PDF dokümanını Microsoft Office dokümanı ya da Web sayfası olarak kullanabilecekler.

*   Dokunmatik tablet ve akıllı telefonlardaki Adobe Reader ile PDF dokümanları üzerinde çalışabilecek, not alabilecek, yorum ekleyebilecek, form doldurabilecek, imzalayabilecek ve kaydedebilecekler.

*  Seçilmiş içeriği ve birden fazla dokümanı görsel olarak ayarlayıp birleştirerek organize bir PDF dosyası haline getirebilecekler.

*  Daha fazla işi daha hızlı şekilde halledebilmek için Acrobat XI’de bulunan kullanıcı arayüzünü uyarlayarak, kendileri tarafından belirlenen özel bir tuş oluşturtabilecekler.

*  Microsoft PowerPoint, Word, ve Excel’den oluşturulmuş bütün PDF dosyalarını izinsiz kopyalama, düzenleme ya da baskı almayı önlemek adına doküman güvenliğini artırabilecekler.

* Adobe Acrobat XI ile Microsoft Office ve Microsoft SharePoint’i daha hatasız entegre ederek, PDF dosyalarını Office ya da SharePoint programları ile daha rahat kullanabilecekler.

* Microsoft App-V ile Citrix XenApp desteği ile bir merkezden yönetilen, dokunmaya duyarlı, sanal bir uygulama olarak Acrobat XI ve Reader XI sunabilecekler.

Öncelik; hız ve güvenlik!
Adobe Akdeniz Ülkeleri Bölge Müdürü Tolunay Tomruk yeni ürün ile ilgili çok heyecanlı olduklarını belirtip şunları söyledi; “Çalışma hayatının karmaşıklığı gün geçtikçe artıyor. Bu karmaşık yapı içinde bir de mobil cihazların sayısı arttıkça, biz bilgi çalışanlarının herhangi bir cihaz üzerinde herhangi bir belge ile daha verimli şekilde çalışması gerekiyor. Adobe olarak bilgi çalışanlarının, gelişmiş bir yönetim, uygulama güvencesi ve güvenli bilgi aktarımı sağlamak için  yeni ve efektif bir çözüme ihtiyaçları olduğunu gördük. İşte Acrobat XI ile, kurumların bu ihtiyaçlarını adresleyecek bu çözümü değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz.”

 

Etiketler : Adobe Acrobat   tablet

Kaynak: okuyuculari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.