Becas Medikal Yerli Üretim Hydra Cihazları

Buz lazer uygulaması epilasyon teknolojisinin en yeni ürünlerinden bir tanesidir. İlk tanıtıldığında büyük bir sıçrama yaratmış ve hala da o popülerliğini korumaktadır. Buz lazer cihazı, sahip olduğu buz başlığı sayesinde uygulama esnasında hissedilen acıyı hafifletmektedir. Hem kadınlar hem de erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmanın en kısa ve en acısız yollarından bir tanesidir. Bu cihaz safir kontak soğutma ucu yardımıyla, lazer işleminin yapıldığı esnada cildi soğutur ve cilt yüzeyinde yer alan hem kalın hem de ince telli kıllardan kurtulmanız sağlanır. 4 mevsim rahatlıkla uygulanabilen epilasyon çeşitlerinden biridir. Bu yönüyle talep edenler için büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Diode Lazer Cihazı

Diode lazer cihazı 810 nanometre dalga boyutuna sahip olan lazer cihazlarına verilen genel bir addır. Teknolojik özellikleri bakımından birçok lazerden ayrılmaktadır. En büyük farkı cildin çok daha derinlere inebilme özelliğidir. Bu bakımdan cildin derinlerinde yer alan kıllar yani gözle görülemeyen kıllar için etkin bir tedavi sunmaktadır. Lazer merkezlerinin özellikle son dönemlerde çok kullandığı ürünlerden bir tanesidir. Çünkü müşterilerin talebi de bu yönde şekillenmiş durumdadır. Tüm cilt tipleri için uygun özelliklere sahiptir. Kontakt ya da hava soğutmalı çeşitlere de sahip olan bu modelin derin ve kalın kıllardaki etkinliği çok daha fazladır. Bu bakımdan özellikle erkek sırtı ve bacak bölgelerinde üstün etkiler göstermektedir.

Hydra Facial Cihazı

Hydra Facial cihazı tam olarak cilt yüzeyinde harikalar yaratan, cilde harika bir görünüm ve canlılık kazandıran eşsiz bir üründür. Yaşlanma belirtilerinden kaynaklanan ciltteki ince çizgiler ya da hafif düzeydeki kırışıklıklar üzerinde oldukça etkili özellikler göstermektedir. Eğer cilt tipiniz kuruysa cilde sağlıklı bir şekilde gerekli olan nemi sağlar. Akne tedavisinden kalan cilt lekeleriniz ya da güneş lekeleriniz varsa Hydra Facial eşsiz bir tercih olacaktır. Siyah noktalar ve gözenekler üzerinde de son derece başarılı sonuçlar yaratır. Cilt tonu dengesizliklerini yok ederek cildi canlandırır. Her gün ayrı bir cilt bakımı yapmışçasına cildinize tazelik katar.

Bir cevap yazın