Boğazda Teknede Yılbaşı Organizasyonları

Boğazda Teknede Yılbaşı Organizasyonları

Ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde yılbaşı kutlamaları yapılmaktadır. Bu özel günü kutlamak amacıyla farklı çeşitlerde organizasyonlar hazırlanmaktadır. Yılbaşını unutulmaz bir gün haline getirebilmek için tekne partilerine katılabilirsiniz. Kaliteli, lüks ve konforlu bir alternatif olan teknede kutlanan yılbaşı partileri, İstanbul Boğazı’nın eşsiz doğa manzarası eşliğinde, mesleğinde uzmanlaşmış aşçıların hazırladığı yiyenlerin damaklarında lezzet fırtınaları yaratacak lezzetleri ve canlı performanslar eşliğinde eğlenceli zamanlar geçirme fırsatını sunmaktadır.

Birçok firma yılbaşı günü için boğazda teknede yat partisi düzenlemektedir. Boğazda teknede yılbaşı organizasyonlarında canlı performans sergileyen sanatçıların sahne performansları eşliğinde İstanbul’un iki yakası boyunca dolaşmanın keyfine varacaksınız. Yerli yabancı birçok müzikle teknede verilen partiler sizlerin hareketli vakitler geçirmesini sağlayacaktır. Anadolu mutfağına ait birçok lezzetli ürünün yanında dünya mutfağının seçkin ürünlerinin de bulunduğu menüler sayesinde gece boyunca tadına doyum olmaz dakikalar geçireceksiniz.

Teknede Yılbaşı Partisi Programları

Eminönü Karaköy hattında yapılacak olan teknede yılbaşı partisi kutlama programları 21:00 ile 02:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Hoş geldiniz kokteyli eşliğinde yerli ve yabancı sanatçıların sahne performansları başlamaktadır. Sıcak mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler ve limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler, volkan gösterileri, oryantal ve dans gösterileri ile nezih bir ortamda yeni yılın ilk gününe merhaba demenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Saat 00:00’da havai fişekleri izlerken şampanyalarınızı yudumlayacaksınız.

Teknede Yatta Yılbaşı Programlarında Fiyatı Belirleyen Unsurlar

Parti fiyatları, masadaki kişi sayısına, içeceğinizin alkollü olup olmamasına göre farklı şekillerde belirlenmektedir.

https://www.lufer.com.tr/

Bir cevap yazın