Facebook Trend Micro Koruması Altında

Facebook Trend Micro Koruması Altında

Dünya çapındaki tüm Facebook kullanıcıları, artık sosyal ağ üzerinde Trend Micro ile güvenle gezinebilecekler.

Bulut güvenliğinin dünya çapında lideri Trend Micro, kullanıcıların dijital yaşamlarını zararlı siteler ve yazılımlardan korumak ve onları eğitmek amacıyla Facebook ile stratejik işbirliği yaptığını duyurdu. Facebook, zararlı bağlantılar ve yazılımların engellenmesi, web tehditlerinin savuşturulması için Trend Micro’nun bulut teknolojisi kullanan Smart Protection Network altyapısından faydalanacak.

Trend Micro yazılımını dünya çapındaki kullanıcılarıyla buluşturacakları için heyecanlı olduklarını belirten Facebook’un Güvenlikten Sorumlu Tepe Yöneticisi Joe Sullivan, “Facebook’ta karşımıza çıkabilecek olası zararlı yazılımları engellemesi için Trend Micro ile gerçekleştirdiğimiz stratejik iş birliğinin sayesinde, artık dünyanın her yerinde hizmetimizi kullanan insanları koruyabileceğiz.” açıklamasında bulundu.

Trend Micro Küresel İş Ortaklıkları ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kevin Simzer ise şunları söyledi: “Facebook ile güvenlik ortaklığımızın doğal bir sonucu olarak, sosyal ağ üzerinde ve ötesinde dünya çapındaki kullanıcılara fazladan bir koruma katmanı sunuyoruz.”

Trend Micro Internet Security for Windows & Macs (2013)

 

 Tehditler kullanıcılara ulaşmadan önce bulut teknolojisini kullanarak proaktif koruma sağlıyor

 Diğer güvenlik ürünlerine göre disk alanı ve belleğin yarısından azını kullanıyor

 Sezgisel ara yüzü sayesinde yükleme ve kullanım açısından kolaylık sağlıyor

 AV karşılaştırmalarında en üst basamakta yer alıyor

Trend Micro ve Facebook, e-kitapçıklar, blog yazıları, bilgi yarışmaları, Facebook’un güvenlik sayfası, videolar ve daha fazlasıyla güvenlik eğitimleri sağlamak ve desteklemek için bir arada çalışmaya devam edecek.

Kullanıcılar, Facebook’ta Trend Micro’nun “Fearless Web” topluluğuna katılarak Trend Micro’nun endüstri lideri güvenlik yazılımına kaydolabilir ve güvenliğin tadını çıkarabilir.

 

 

Kaynak: blog-genel.com

Bir cevap yazın