Fernandes Beşiktaş Benim Kalbim Gibi, Hayatım Gibi

Fernandes: “Beşiktaş Benim Kalbim Gibi, Hayatım Gibi”

İran ekibi içerisinde Sepahan’a transfer olan ve bir dönem boyunca Beşiktaş forması da taşımış olan 36 yaşındaki Manuel Fernandes, “Benfica’da yaşadıklarımın aynılarını Beşiktaş takımında da yaşadım. Beşiktaş takımı adeta benim kalbim gibi, hayatım gibi. İkinci hayatım” ifadelerinde bulundu. Bir dönem boyunca Süper Lig içerisinde Beşiktaş ve Kayserispor formalarını taşımış olan Manuel Fernandes, İran’ın Sepahan kulübüne transfer olmuş oldu. Yeni sezonun hemen öncesi kampını Kocaeli Edis Spor Kompleksi bünyesinde geçiren İran ekibi ile yaklaşık olarak 1 haftadır idmanlara çıkan Portekizli yıldız, İhlas Haber Ajansı’na özel açıklamalar yaptı.
“Hedefimiz şampiyon olup kupayı kazanmak”
Yeni kulübü ile hedefinin şampiyonluk olduğunu belirten Manuel Fernandes, “Bir haftadır buradayım. Kulübümüz geçen seneyi üçüncü olarak bitirmiş, büyük bir kulüp. Tabii ki bu seneki hedefimiz şampiyon olup kupayı kazanmak” ifadelerine konuşmalarında yer verdi.
“Beşiktaş benim kalbim gibi, hayatım gibi”
Beşiktaş takımında geçirdiği günler ile ilgili de konuşmalarını yapan başarı dolu futbol oyuncusu, “Ben de Beşiktaşlı taraftarlarla aynı duygudayım. Benim ikinci evim burası. Tabii o duygular ve İstanbul bambaşka. Benfica’da yaşadıklarımın aynılarını Beşiktaş’ta yaşadım. Beşiktaş benim kalbim gibi, hayatım gibi. İkinci hayatım” sözlerine yer verdi.
“Beşiktaş marşlarını hatırlıyorum ama sesim iyi değil”
Beşiktaş’ta unutamadığı anlar ile alakalı olarak ise Fernandes, “Lig içerisinde 3-2 yendiğimiz Fenerbahçe maçını asla unutamıyorum. Son dakikada Olcay Şahan’ın golüyle kazanmıştık. Bir de Türkiye Kupası’nı kazandığımız maçı hiç unutmuyorum. Beşiktaş marşlarını hatırlıyorum ama sesim iyi değil” diye ifadelerde bulundu. Bu konuşma, ifade ve maçlar ile ilgili son dakika gündemlerine bahis siteleri üzerinden erişim sağlamak oldukça mümkün olan bir durum olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.