Gelmiş Geçmiş En İyi Golcüler Açıklandı

Gelmiş Geçmiş En İyi Golcüler Açıklandı

Johan Cruyff, Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo dünyanın en çok gol atan futbolcuları arasında. Bu oyuncuların üçü de kariyerleri boyunca inanılmaz rekorlar kırdı. Ajax Amsterdam ve Barcelona’da oynayan Johan Cruyff, profesyonel kariyeri boyunca 520 maçta 368 gol attı. İnanılmaz top sürme ve pas yetenekleri ve mükemmel tekniği ile tanınıyordu. Gelmiş geçmiş en iyi Brezilyalı santrafor olarak ön plana çıkan dünya yıldızı Pele 600 gol atarak dünyanın en iyi santraforları arasında yer almayı başarmıştır. Deneme bonusu veren siteler

Şu anda PSG’de oynayan Messi, 774 maçta 623 gol atarak dünyanın en çok gol atan futbolcusu oldu. Sadece doğuştan yetenekli bir oyuncu değil, aynı zamanda iş ahlakı da hiçbiri ikinci. Genellikle güzel oyunu onurlandıran en büyük oyunculardan biri olarak anılır.

Şu anda Al-Nasr ve Portekiz’de oynayan Cristiano Ronaldo, 1.046 maçta 767 gol attı ve bu kilometre taşına ulaşan ilk oyuncu oldu. En iyi set – parça alıcılarından biridir ve ceza sahasında bir tehdit olmaya devam etmektedir. Düzenli olarak tüm zamanların en büyük oyuncularından biri olarak gösteriliyor.

Genel olarak, bu üç oyuncu dünyanın en çok gol atan futbolcularından bazıları olarak yerlerini sağlamlaştırdı. Her birinin futboldaki en büyük anlardan bazılarında bir eli var ve kesinlikle gelecek yıllar boyunca rekor kırmaya devam edecekler.

Bir cevap yazın