İrfan Pullukçu Kömür

Kaliteyi ve güveni bizimle yaşayın

Pullukçu ailesi olarak, dört kuşaktır, ruhsatlı kömür sahalarımızda, zamanın gelişmelerine ve teknolojilerine ayak uydurarak, kömür üretimi yapmaktayız. Yaptığımız işe olan inancımız ve heyecanımız artarak devam etmektedir. Bu uğraşımızdaki tecrübemiz, titizliğimiz ve iş ahlakımız, kömür kalitesini ve standartlarını olumlu yönde etkilemiştir.

Tekirdağ iline 70 km. uzaklıkta, Malkara ilçesi, İbrice köyü yakınlarında bulunan açık işletme sahasında kömür üretimi ile uğraşılmaktadır.Trakya’nın her yöresine geniş bir dağıtım ağına sahiptir. Tartı güvenliği tamdır. Kömür fiyatlarındaki spekulatif artışlara itibar etmez. Kömürlerimiz torbalanarak; izin belgesiyle Trakya’nın yanı sıra İstanbul Belediyesi sınırları içerisinde yıllardır satılmaktadır. Buda şirketimizin çevre dostu oluşunun ve kalitesinin belgesidir. İbrice Maden İşletmeleri, yanışı bol alevli, kül oranı düşük, kalorisi yüksek, Malkara Linyit kömürlerini satar. Size ekonomik bir kış geçirmenizi garanti eder. En güç kış koşullarında bile sizi kömürsüz bırakmaz.

Müşteri beklentilerini, müşteri memnuniyetiyle pekiştirmek. İnsan ve çevre dostu kömür üretmek.Şirket standartlarını üretim ve satışın her aşamasında sürekli geliştirerek, enerji sektörünün bir parçası olan madenciliği, sanayiciliğe dönüştürüp, elektrik santrali kurmaktır.

1985 yılından buyana geldiğimiz bu noktada “nitelikli insan” gücüne inanmaktayız. Şirketimizi en iyi şekilde temsil edebilecek, sorumluluk sahibi, insan ilişkilerinde güvenilir, başarılı, hırslı, yurt madenine inanan biri olduğunuzu düşünüyorsanız… Başvurularınızı cv@pullukcu.com adresine iletebilirsiniz.

Şirketimizin çeşitli bölgelerde çalıştığı iş ortakları, bize güvenip seçen fabrika ve tesisleri, ürünlerimizi kullanan site ve apartmanları burada bulabilirsiniz. Başarılı ve güvenilir bir üretici ve aynı zamanda tedarikçi olmanın çabası içinde her gün daha iyi hizmet ve kalite anlayışını benimseyerek, gelişmeye devam ediyoruz.

İrfan Pullukçu Mesajı

Yaptığımız işe olan inancımız ve heyecanımız artarak devam etmektedir. Bu uğraşımızdaki tecrübemiz, titizliğimiz ve iş ahlakımız, kömür kalitesini ve standartlarını olumlu yönde etkilemiştir. Üretimden sonra, verdiğimiz sınırsız hizmet kalitesi de bana ve aileme ayrıca bir mutluluk ve onur katmaktadır. İrfan Pullukçu Küreselleşen dünyamızın enerji ihtiyacı, her geçen gün nüfusuyla beraber artmaktadır. Kömürün, ülkemizin sahip olduğu önemli ve vazgeçilmez doğal kaynaklardan biri olduğuna inanıyorum. Petrol ve doğalgaz rezervlerinin azalması, emisyon ve çevreye duyarlı teknolojilerin artması ile, yurdumuz madeni olan kömürün öneminin her geçen gün artacağını düşünmekteyim.İşini seven, doğal kaynaklarımıza inanan, çevreye ve doğaya saygılı, sosyal sorumluluğunun bilincinde, kalite ve hizmete önem veren bir aile olarak, yurdumuz insanlarının takdiriyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Saygılar…

Bir cevap yazın