Sharp Touch Display Link

Sharp Touch Display Link

Sharp’ın çoklu dokunmatik ekranı BIG PAD, tablet ve akıllı telefonların monitöre bağlanmasına imkan veren yeni Touch Display Link yazılımı

Sharp ürün yelpazesini yenilikçi yazılımı Touch Display Link ile genişletiyor

Sharp’ın çoklu dokunmatik ekranı BIG PAD, tablet ve akıllı telefonların monitöre bağlanmasına imkan veren yeni Touch Display Link yazılımı sayesinde tüm iş toplantılarınız, yeni proje sunumlarınız veya akademik dersleriniz daha çekici hale gelecek. Bu modern çözüm, konuşmacı ve dinleyicilere pek çok etkileşim fırsatı sunarak toplantılardaki verimliliğinizi artıracak.

Sharp’ın tam HD dokunmatik ekranı BIG PAD, iş toplantılarına, video konferanslara, şirket eğitim kurslarına ve okullardaki sınıflara mükemmel uyum sağlıyor. Bir istatistik sunumunu bile tek bir parmak dokunuşuyla gerçek bir multimedya gösterisine dönüştürüyor. Sharp halihazırda BIG PAD monitörlerin üç çeşidini sunuyor – 60, 70 ve 80 inç: PN-L602B, PN-L702B ve PN-L802B.

Dokunmatik bir panele sahip olan BIG PAD monitörlerde kaynak ne olursa mükemmel bir görüntü performansı sağlayan tam LED arka ışık bulunmaktadır. Doğrudan LCD panelin arkasına yerleştirilmiş olan yüzlerce beyaz LED ışığın eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlar. BIG PAD tam HD (1920 x 1080 piksel) monitörler 16:9 formatında yüksek kaliteli görüntü sunar. Günün 24 saati aralıksız çalışabilecek şekilde tasarlanan BIG PAD, havalandırma sisteminde fan kullanmaması nedeniyle sessiz bir çalışma zeminine imkan verir. Monitör, Sharp’ın çok işlevli ekranlarının çoğunun kullanımına imkan veren bir yazılım ve kullanıcının düzenlenebilir dosyalara elle not düşebilmesini sağlayan bir dokunmatik ekran kalemiyle birlikte sunulmaktadır. Ayrıca bu notlar “sanal silgi” işlevi kullanılarak rahatlıkla silinebilmektedir.

Sharp’ın Touch Display Link yazılımıyla daha verimli çalışın

BIG PAD monitörün verimliliği, akıllı telefonlar ve tabletlerin monitöre bağlanabilmesini sağlayan Touch Display Link yazılımıyla daha da artıyor (bağlantı kablosuz LAN ağı üzerinden kurulmaktadır). BIG PAD monitörde konuşmacının aldığı not ve kayıtları kapsayan içerikler, katılımcıların mobil cihazlarında da görülebiliyor. Böylece kullanıcılar, projeler üzerinde birlikte çalışmanın, fikirleri paylaşmanın ve daha verimli toplantılar düzenlemenin kolay, etkileşimli ve çok daha verimli bir yöntemine kavuşuyor.

BIG PAD ve Touch Display Link’in tüm özelliklerinden yararlanabilmek için konferans, toplantı ya da eğitim katılımcılarının tek yapması gereken ücretsiz uygulamayı App Store ya da Google Play’den cihazlarına indirmek. Toplantı esnasında katılımcılar BIG PAD dokunmatik ekran kaleminin yazılıma ve kendi cihazlarının ekranına kolayca bağlanması için kendi Wi-Fi arama araçlarını kullanabilirler. Kendi araçlarını kullanmayı tercih eden kişiler de kolaylıkla BIG PAD monitöre bağlanabilir ve toplantılar esnasında daha verimli bir biçimde çalışabilir.

İçeriklerin ortaklaşa düzenlenmesi, bilgilerin değiştirilmesi ve paylaşılması

BID PAD monitördeki not ve çizimler kullanıcıların cihazlarında gerçek zamanlı olarak göründüğünden, toplantı ya da sunum katılımcıları vakitlerini not almakla harcamak zorunda kalmaz ve kendilerini tamamen konuşmaya verebilir. Ayrıca dosyalarını başkalarıyla paylaşabilir ve bunların BIG PAD monitörde ve bağlı olan tüm diğer cihazlarda görüntülenmesini sağlayabilir. BIG PAD monitör görüntülenen materyallerle etkileşim kurulabilmesine de imkan vermekte, örneğin, notlar ve çizimler yakınlaştırılıp ve uzaklaştırılabilmektedir.

Katılımcılar BIG PAD monitördeki unsurları kontrol etmek için kendi cihazlarını kullanabilir, yani sunum esnasında slaytlar arasında geçiş yapmak, fare imlecini hareket ettirmek, görüntüleri yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak gibi eylemlerde bulunabilir.

İş bittiğinde kullanıcılara sunumu ve notları içeren bir PDF dosyası göndermek de mümkündür.

Touch Display Link yazılımı 20’ye kadar mobil cihazın tek bir BIG PAD monitöre aynı zamanda bağlanabilmesine imkan vermektedir.

Kaynak: yayinsitesi.com

Bir cevap yazın