Süper Li̇g Haberleri̇ Bernard Mensah’tan Flaş Beşiktaş Sözleri

SÜPER LİG HABERLERİ | Bernard Mensah’tan Flaş Beşiktaş Sözleri!

Son dakika haberleri… Yukatel Kayserispor takımının orta sahasında Bernard Mensah, Süper Lig ilk haftasında karşıalaşacak oldukları Beşiktaş takımının maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Geçmiş dönemler içerisinde siyah-beyazlı formayı giymekte olan Mensah, Beşiktaş hakkında, “Gol sevinci yapacak mıyım bilmiyorum, o gün sahada göreceğiz (Gülerek). Sonuçta o takıma saygım çok fazla, eski kulübüm…” Ifadelerinde bulundu. İşte o sözler…

Süper Lig’in dikkat çeken isimlerinden olarak yerini alan Bernard Mensah, sezona Beşiktaş maçı ile başlamalarının kendisi için ayrı bir anlam taşıdığını belirtmesi ile, “Sonuçta eski kulübüm. O Takıma saygım çok fazla” sözlerini açıklamasında ifade etti.

Beşiktaş maçının zorluğundan bahseden 27 yaşındaki futbol oyuncusu, Gana Milli Takımı ile Dünya Kupası hedeflerini, yetenek olan Arda Güler hakkında attığı tweeti ve bazı konularda açıklamalar yaptı. Kayserispor İdari Menajeri Yunus Akbulut eşliğinde Asist Analiz’in özel bölümünde Arda Ün’ün konuğu olan Ganalı oyuncu sözlerine şu şekilde başladı:

“Geçen yıl benim için çok zordu. Zor bir dönemden geçtim, farklı bir durum yaşadım. Sakatlık, her futbolcunun başına gelen bir şey. Ben bu sakatlığı çok iyi çalışarak geçirdim. Bildiğiniz üzere sakatlıklardan tekrar dönmek zaman alıyor. Benim için de zaman aldı fakat ben mental ve fiziksel olarak buna hazır olduğuma inanıyorum. Transfer teklifleri aldım açıkçası şu andaki tek odağım uzun bir sakatlıktan en iyi şekilde kendi durumuma geri dönmek. Onun haricinde benim için önemli olan Kayserispor. Bu takımı en üst seviyeye çıkarabilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım çünkü bizler için zor bir yıl olacak. Biz bunun üstesinden geleceğiz.”

GOL SEVİNCİ YAPACAK MIYIM BİLMİYORUM, O GÜN SAHADA GÖRECEĞİZ

Beşiktaş’a gol atarsan, gol sevinci yapacak mısın? sorusuna orta saha oyuncusu şu cevabı verdi:
“Beşiktaş maçı gerçekten zor bir müsabaka olacak. Benim buradaki odağım en iyi şekilde dönmek ve takımıma en iyi katkıyı sağlamak. Bunları yaparsam en mutlu ben olacağım zaten. Vodafone Park’ta oynanacak ve kolay olmayacak ama biz takım olarak elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Gol sevinci yapacak mıyım bilmiyorum, o gün sahada göreceğiz (Gülerek). Sonuçta o takıma saygım çok fazla, eski kulübüm…”
AVRUPA’DA HER TAKIM ARDA GÜLER GİBİ YETENEKLİ, KALİTELİ OYUNCU İSTİYOR
Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Arda Güler hakkında attığı tweet’in hatırlatılması üzerine Mensah; “Bildiğiniz üzere Arda Güler 17 yaşında çok yetenekli bir futbolcu. Hangi ülkeden olduğundan ziyade bulunduğu ülkede nasıl yetiştirdikleri ve nasıl geliştirdikleriyle alakalı bu durum. Önünde uzun yıllar var şu an sadece 17 yaşında… Avrupa’da her takım Arda Güler gibi yetenekli, kaliteli oyuncu istiyor. Arda önündeki yılları iyi değerlendirmeli. Çok farklı bir futbolcu” şeklinde konuştu. Bu ifade ve konuşmalar ise canlı bahis siteleri içerisinde de yerini korumayı başardı.

Bir cevap yazın