Tiktokta Sessize Alma

Tiktok’ta Sessize Alma

Tiktok’da ses ayarı yapmayı biliyor musunuz? İstemediğiniz kişileri sessize almak oldukça konforlu olabilir. Tiktok’ta sessize almak ne demek ve nasıl sessize alınır? İşte detaylar…

Sessize Almak Nedir?

Sosyal medya platformlarında sessize almak demek; takip eden veya takip ettiğiniz kişilerin sayfanıza etkinliğini önlemektir. Yorum yapma, beğeni yapma ve paylaşım gibi etkinlikleri yapamamasını sağlamak olarak bilinir.

Tiktok hizmetlerinden üst kalitede yararlanmak için Bayigram Tiktok beğeni satın al sekmelerine tıklayabilirsiniz. Fenomen olmak ve yayınlarınıza binlerce izlenme almak için yeni başlayan veya fenomen paketlerini hemen inceleyebilirsiniz.

Tiktok’ta Moderatör Nasıl Çıkarılır?

Tiktok platformunda öncelikle moderatör seçimi yapmanız ve ardından çıkarmanız gerekiyor. Moderatör olarak atadığınız kişiyi seçin ve üzerine tıklayın;

  • Açılan başlıklardan Seçenekler simgesine dokunun
  • Moderatörü çıkar seçeneğini bulun
  • Üzerine tıklayın ve ilerle deyin

Tiktok sayfasında istediğiniz kişiyi moderatör yapabilir ve istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz. Panel üzerinden hızlı ve kolay kullanım olanakları sağlanıyor.

Tiktokta Canlı Yayında Beğeni Atmak Paralı Mı?

Tiktok video yayınlarına beğeni yapmak ücretsizdir. Canlı yayın yapmak veya canlı yayınlara katılmak da tamamen ücretsizdir. Ancak Tiktok yayınlarından para kazanmak için çok izleniyor olmanız gereklidir.

Doğal takipçiler, doğal beğeni- yorum ve izlenme sayılarınızın yüksek olması ve her bir etkileşim oranının birbiriyle dengeli olması önem taşıyor. Ne kadar kullanıcıya erişirseniz o denli izlenme oranınız yükselir ve her 1000 izlenme için 1 USD kazanırsınız.

Üyeyi Sessize Al Ne Demek?

Tiktok üyelerini sessize almak, grup üyesinin bahsedilen grupta etkinliğinin sınırlandırılması demektir. Tiktok üyesi sonraki grup ziyaretinde;

  • Gönderilere ifade bırakamaz
  • İçeriklere yorum yapamaz
  • Beğeni bırakamaz
  • Sohbete katılamaz
  • Grupta oda oluşturmasına izin verilmez

Tiktok üyelerin sessiz almak ve moderatörlükten çıkarmak, her üyeye verilen opsiyonlar arasındadır.

Tiktok fenomeni olarak her yayında milyonlarca kişiye ulaşmak ve global alanda ün kazanmak için öncelikle takipçi sayınızın yüksek olması gerekiyor. Aldığınız beğeni oranında yorum, izlenme ve ifadelerin de gelişkin olması, Tiktok algoritmasında organik etkileşim kazanmanızı sağlar. Bayigram paketlerinden https://bayigram.com/tiktok-begeni-satin-al/ seçeneğiyle, tüm bunları kolay şekilde kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın